Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

W nowym roku wróciliśmy do pracy pełni energii i chęci do działania! Nie ma co się dziwić, praca w tak zgranym zespole to sama przyjemność J

Postanowienie na nowy rok: wyszkolić i zatrudnić osoby niezatrudnione i wspierać osoby pracujące w rozwijaniu się i dążeniu do samodzielności.  Jak na razie całkiem dobrze nam idzie:

Pan Grzegorz odbywa próbki pracy, czeka ma rozpoczęcie praktyki zawodowej. Dodatkowo dzieli się swoją pasją, którą jest żonglowanie. Wystąpił dla uczniów Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych PSONI Koło w Gdańsku.

Mamy też nową uczestniczkę – Pani Joanna po 20 latach braku aktywności zawodowej zdecydowała się wrócić na rynek pracy! Z entuzjazmem podchodzi do próbek pracy, chętnie współpracuje z trenerem i nabiera pewności siebie!

Pan Michał odbył praktykę zawodową na stanowisku pracownika hali sklepowej – dobrze sobie radzi, trzymamy kciuki za podjęcie zatrudnienia!

Dbamy też o przyjemne spędzenie czasu wolnego przez naszych uczestników – w ramach grupy wsparcia wybraliśmy się do Muzeum Archeologicznego w Gdańsku, na wystawę „Zdrowie i higiena w dawnym Gdańsku”.