Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Wrzesień b. r. okazał się dobrym miesiącem dla zgierskiego CENTRUM DZWONI. Dzięki staraniom całego zespołu na koniec miesiąca udało się zatrudnić kolejną osobę na otwartym rynku pracy.

Tą osobą jest Pan Łukasz, który do tej pory nie podejmował żadnej praktycznej formy aktywności zawodowej, spędzając kilka lat w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Łodzi. Beneficjent podjął zatrudnienie w firmie sprzątającej w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisku pracownik serwisu sprzątającego. Do jego zadań należy wykonywanie prac porządkowych na terenie zewnętrznym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Pan Łukasz jest bardzo punktualny, sumienny i zaangażowany w wykonywanie powierzonych czynności na zajmowanym stanowisku pracy. Szybko zaadaptował się w nowym środowisku, nawiązał pierwsze znajomości i jest pełen energii do działania. Beneficjent nieustannie podkreśla, że praca ta sprawia mu przyjemność, gdyż bardzo lubi przebywać na świeżym powietrzu. Swoją radością z podjęcia pracy motywuje Nas do dalszego działania. W tej sytuacji liczymy na to, że Pan Łukasz przy wsparciu trenera pracy utrzyma zatrudnienie w tym miejscu, tak długo jak będzie chciał i osiągnie wiele sukcesów w pracy. Życzymy powodzenia!

Poniżej przedstawiamy zdjęcie Pana Łukasza w pracy:

p-lukasz