Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Za oknami mamy prawdziwą zimę z mrozem i śniegiem. Jest to niełatwy okres dla pracowników firm porządkowych, którzy mają w tym czasie dodatkowe obowiązki. Zima w Łodzi już kilkakrotnie zaskoczyła drogowców dlatego postanowiliśmy sprawdzić jak to wygląda dzisiaj. Od rana trenerzy pracy ruszyli na monitoring do osób, które wspierają.

Zimą należy przede wszystkim umożliwić bezpieczne poruszanie się dlatego chcieliśmy sprawdzić czy uczestnicy zgierskiego Centrum DZWONI będący pracownikami firmy sprzątającej należycie wywiązują się ze swoich obowiązków.

Osoby z niepełnosprawnością po raz kolejny udowodnili, że są dobrymi i pełnowartościowymi pracownikami na których można liczyć w każdej sytuacji.
Regularnie i z dużym zaangażowaniem odśnieżali podległe im tereny umożliwiając bezpieczne przemieszczanie się. Stanowi to ważny aspekt  zimowego utrzymania porządku w otoczeniu. Bardzo dokładnie używali soli i piasku, który po odśnieżeniu zabezpiecza powierzchnię chodnika i jezdni przed niebezpiecznymi i groźnymi dla zdrowia zdarzeniami.                                                          

Każdego dnia wspieramy i motywujemy naszych klientów, a także życzymy czerpania satysfakcji z wykonywanej pracy w tym szczególnie trudnym czasie.