Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Praca dla większości z nas jest ważnym elementem życia, nie tylko ze względu na aspekt zarobkowy. Praca buduje poczucie własnej wartości, rozwija nasze umiejętności, dzięki niej nawiązujemy nowe znajomości i poznajemy ciekawych ludzi. Wszystko zaczyna się od głowy, trzeba chcieć zmiany, znaleźć w sobie wiarę i przekonać się, że warto skorzystać ze wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami.

W takiej sytuacji znalazła się Pani Ewelina klientka zgierskiego Centrum DZWONI, która znalazła w sobie odwagę, skorzystała z naszego wsparcia i dzięki temu w połowie marca rozpoczęła pracę w firmie Sodexo na stanowisku pracownika restauracji. Pani Ewelina jest bardzo zadowolona z atmosfery panującej w środowisku pracowniczym, a także z czynności wykonywanych na stanowisku pracy do których należy: pomoc w przygotowywaniu posiłków, utrzymywanie porządku, zmywanie naczyń i czyszczenie sprzętów.

Pani Ewelina jest osobą komunikatywną, zaangażowaną, dokładną i pełną energii do działania. Nasza klientka jest przykładem tego, że jeśli się czegoś bardzo chce to można i warto korzystać ze wsparcia specjalistów Centrum DZWONI, aby osiągnąć cel jakim jest aktywizacja zawodowa, która stanowi drogę do lepszego życia.

Pani Ewelina dzięki pracy będzie mogła rozpocząć swoją przygodę z muzyką i pobierać lekcje gry na skrzypcach, które są jej niepełnionym marzeniem z dzieciństwa.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!