Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Nie mamy pojęcia kiedy się to wydarzyło, ale mamy już 2021 rok! Jesteśmy pełni optymizmu, że przyniesie dużo dobrego. Bardzo liczymy, że ustabilizuje się sytuacja na  rynku pracy i przed naszymi uczestnikami pojawi się wiele nowych możliwości na znalezienie zatrudnienia.

Intensywnie pracujemy z osobami nieaktywnymi zawodowo, by podnosili oni kompetencje, otwierali  się na nowe branże. Podczas zajęć analizujemy katalogi czynności zawodowych, przygotowujemy nowe wersje CV. Towarzyszymy im w poszukiwaniach zatrudnienia. Mamy nadzieję, że zakończą się one sukcesem.

Rozpoczynamy  także warsztaty z nową grupą. Uczestnicy poznają zasady i przepisy obowiązujące przy zatrudnieniu na otwartym rynku pracy. Zapoznają się z możliwościami dotyczącymi zawodów, które mogą wybrać i czynnościami na poszczególnych stanowiskach. Podczas zajęć uczestnicy poznają swoje mocne i słabe strony. Tuż po warsztatach na Panią Kamilę, Renatę oraz Pana Wiesława, Sławomira, Wojciecha i Roberta czekają próbki pracy, praktyki i wymarzona praca – za którą trzymamy kciuki!