Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Rozpoczęły się letnie upały, czas urlopów, wyjazdów, ale Centrum DZWONI
w Bytomiu pracuje z niegasnącym zaangażowaniem 🙂

Pod koniec czerwca Pani Dominika po szeregu szkoleń podjęła pracę, jako pracownik jednej
z restauracji. Bardzo się cieszymy i gratulujemy! Jest, to pierwsza praca Pani Dominiki, więc towarzyszy temu sporo emocji. Ogromnie budujące jest, to że z sukcesu naszej uczestniczki cieszą się jej szkolni przyjaciele, a nauczyciele mocno wspierają. To kolejny przykład, jak ważna jest współpraca otoczenia rodzinnego, szkolnego ze specjalistami Centrum. Razem naprawdę możemy więcej!

Swoje warsztaty odbywa kolejna grupa. Panie Ewelina, Magda, Renata oraz Panowie Łukasz, Denis, Bartłomiej i Grzegorz poznają, jak wygląda współpraca z Centrum DZWONI, mogą porozmawiać z trenerami pracy, z którymi będą przecierać swoje zawodowe szlaki.
Cała grupa jest bardzo zmotywowana, aktywna podczas zajęć i z niecierpliwością oczekuje na próbki pracy, praktyki, a przede wszystkim zatrudnienie. Wspólnie zrobimy wszystko by marzenia o pracy, pierwszych samodzielnie zarobionych pieniądzach i niezależności stały się rzeczywistością.

Pan Michał natomiast odbywa praktyki, jako pomoc kuchenna. Radzi sobie naprawdę dobrze. Punktualność i dokładność przy wykonywaniu czynności, to jego mocne strony. Mamy nadzieję, że niebawem będzie mógł się pochwalić podpisaną umowa o pracę.

Wciąż można zostać uczestnikiem naszego projektu. Zapraszamy wszystkie osoby
z niepełnosprawnością intelektualną ze Śląska do kontaktu z nami. Szansa na pracę czeka!
Kontakt: tel.: 32 389 11 66 lub bytom@centrumdzwoni.pl