Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

SUKCES! Tak jednym słowem można opisać 2017 rok w Warszawskim Centrum DZWONI. W ostatnich dniach nasze Centrum mogło podsumować tegoroczne efekty pracy na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Odbyły się dwa spotkania wigilijne. Jedno zorganizowane dla naszych klientów, w którym jak co roku udział wzięło około pięćdziesięciu klientów oraz większość pracowników Centrum DZWONI w Warszawie. Odbyło się także drugie spotkanie dla pracowników i zaproszonych gości.

Większość obecnych na wigilii klientów to osoby zatrudnione. Podsumowaniom i wymianie doświadczeń nie było końca. Cieszymy się, że tak wielu osobom pomagamy zmienić swoje życie na lepsze. Cieszy nas fakt, że nasi klienci w nowy rok 2018 wejdą spokojni o swoją przyszłość, w pełni zadowoleni ze swoich sukcesów zawodowych, których w tym, roku było rekordowo dużo. Rekordowo dużo było także ryb na stole wigilijnym w Centrum DZWONI. To nasi klienci wspólnie z trenerami pracy organizują świąteczne spotkania w naszym Centrum. Było bardzo smacznie!

Wigilie dla pracowników w tym roku swoją obecnością zaszczyciła Pani Prof. Dr hab. Anna Firkowska-Mankiewicz, oraz  Pan Krzysztof Marciniak. Były podsumowania, życzenia, oraz wigilijny poczęstunek przygotowany przez wszystkich obecnych. Rodzinna atmosfera sprzyjała rozmowom o planach na przyszłość. Naszym planem jest kolejny rekordowy rok, bo nic tak nie motywuje jak sukcesy naszych klientów, które są także naszymi sukcesami.

Wszystkim Państwu życzymy zdrowych, spokojnych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, a także samych sukcesów i zdrowia w nadchodzącym 2018 roku 🙂

SONY DSC