Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

W styczniu do Ostródzkiego Centrum DZWONI zawitało trzech Panów- Piotr, Łukasz i Kamil. Są to Panowie pełni energii do działania. Witamy ich gorąco i życzymy dużo sukcesów.

Styczeń obfitował także w monitoringi osób zatrudnionych. Nasi stali klienci napotykali na drobne przeszkody w życiu zawodowym i prywatnym, z którymi walczyli ze wsparciem pracowników Centrum DZWONI.

Ponadto w ostatni weekend stycznia odbyła się impreza integracyjna w projekcie „BAZA: Bezpieczni-Aktywni-Zdrowi-Ambitni”, którego uczestnikami są klienci Centrum DZWONI. Zorganizowali oni imprezę dla dzieci uczestniczących w zajęciach organizowanych przez Świetlicę Środowiskową Stacyjkowo. Nasi klienci zastanawiali się jakie mają zrobić zakupy, co upiec, jakie zajęcia będą najlepsze. W ostatecznym rozrachunku zostały zorganizowane zajęcia z ozdabiania ciasteczek, tworzenia maseczek karnawałowych, odbył się konkurs na najładniejszą maskę. Zostały zorganizowane także zajęcia sportowe. W całym przedsięwzięciu wzięli udział nie tylko nasi klienci, ale także zespół Ostródzkiego Centrum DZWONI oraz wolontariusze. Wszystkim zaangażowanym w ten projekt bardzo dziękujemy. Dzieci, które brały udział w zabawach chciały dużo więcej, ich uśmiechy na twarzach to dla Nas najlepsza nagroda.