Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Dzięki długoletniej współpracy z firmą AmRest Spółka z o.o. klienci warszawskiego Centrum DZWONI, a jednocześnie pracownicy kawiarni Starbucks, KFC oraz Pizza Hut, we wrześniu odwiedzili Wrocław. Wspólnie z kierowniczką i baristką z kawiarni Starbucks oraz trenerkami z Centrum DZWONI, grupa pracowników AmRest z Warszawy odwiedziła siedzibę swojego pracodawcy w stolicy Dolnego Śląska. W czasie tej wizyty wszyscy uczestniczyli w warsztacie, który przybliżył historię i działalność firmy AmRest na całym świecie.

Był to dopiero początek obfitego w atrakcję dnia. Następnie udaliśmy się na spacer po Wrocławiu, w czasie którego m.in. zobaczyliśmy Ostrów Tumski, zjedliśmy obiad w Pizzy Hut, poznaliśmy osoby pracujące we wrocławskich lokalach AmRestu, które także korzystają ze wsparcia trenera pracy, a także poznaliśmy baristę ze Starbucks – przewodnika z zamiłowania, który oprowadził nas po wrocławskim starym mieście i opowiedział o tamtejszych zabytkach. Naszej uwadze nie udało się umknąć również słynnym wrocławskim krasnalom, które spotykaliśmy w czasie naszego spaceru.

Nasza wycieczka do Wrocławia była czasem krótkiego odpoczynku i przyjemności, a przede wszystkim czasem na integrację ludzi, których łączy wspólna praca. Zdecydowanie to był wspaniały i satysfakcjonujący wyjazd. Z niecierpliwością czekamy na kolejny!