Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Decyzja o zmianie pracy dla większości osób nie jest łatwa ani przyjemna. Wiąże się z różnymi obawami, koniecznością wyjścia poza strefę komfortu i znanego schematu działania.

W takiej sytuacji znalazł się nasz wieloletni klient Pan Sylwester, który wraz z Nowym Rokiem chciał z pomocą specjalistów Centrum DZWONI w Zgierzu zmienić pracę. Potrzebował zmiany, ponieważ wykonywana do tej pory praca nie sprawia już satysfakcji i radości. Pan Sylwester nie podchodził do swoich obowiązków z energią i entuzjazmem, a codzienność w pracy stała się męcząca. To był odpowiedni czas na zmianę pracy! Mimo podjęcia decyzji o chęci zmiany pracy nasz klient miał problem z wykonaniem pierwszego kroku. Będąc w takiej sytuacji postanowił skorzystać ze wsparcia trenera pracy w poszukiwaniu nowego miejsca pracy. Udało się! W połowie stycznia Pan Sylwester rozpoczął pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie świadczącej usługi porządkowe na terenie Urzędu Miasta Łodzi przy ul. Sienkiewicza.

Życzymy Panu Sylwestrowi motywacji do działania poprzez nabywanie nowych umiejętności i podnoszenie swoich kompetencji, które nie tylko przydają się w pracy ale również w codziennym życiu.