Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Kończy się lato, za nami fala upałów. Powoli  zbliża się jesień.  My jednak na  zakończenie wakacji chcielibyśmy pochwalić się paroma sukcesami naszych Uczestników.

W połowie miesiąca Pani Kinga rozpoczęła prace w restauracji Express Kuchnia Marche w Galerii Katowickiej.  Była to długo wyczekiwana praca dla Pani Kingi dlatego tym bardziej gratulujemy i cieszymy się z jej sukcesu. 

Również Pan Mateusz podjął zatrudnienie. Jego wymarzonym miejscem pracy był sklep budowlany Bricomarche. Pan Mateusz pracuje już od początku sierpnia i bardzo sobie chwali serdeczność i otwartość z jaką został przyjęty przez nowych kolegów i koleżanki. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.

Pomimo pandemii  nasze Centrum nie zwalnia.  Zatrudnienie podjęli także Pan Wojtek z Gliwic oraz Pan Wojtek z Bytomia. Obydwaj rozpoczęli pracę w sieci restauracji  McDonald’s. Wykazali się dużym zaangażowaniem podczas zajęć praktycznych i propozycję zatrudnienia. Obydwaj Panowie mogą również liczyć na wsparcie rodziny oraz przyjaciół, którzy nieustannie ich dopingują i wspierają. My również trzymamy kciuki i jesteśmy pełni wiary w to, że pozostali nasi Uczestnicy we współpracy z nami również znajdą satysfakcjonujące ich miejsca pracy.

Z kolei warsztaty grupowe ukończyła właśnie kolejna grupa Uczestników – Panie Żaneta, Natalia, Magda oraz Panowie Damian, Marcin, Sebastian oraz Robert. Po tygodniu intensywnych zajęć Uczestnicy zapoznali się z tematyką pracy i kompetencji potrzebnych do jej podjęcia.  Podczas zajęć mieli okazję przyjrzeć się swoim marzeniom, oczekiwaniom i planom związanych z pracą zawodową.  Wszyscy z radością oczekują na kolejne dni podczas których wezmą udział w próbkach pracy oraz praktykach w zakładach pracy.