Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Wrzesień w warszawskim Centrum DZWONI był intensywnym miesiącem odbywania warsztatów praktycznych z uczestnikami projektu. Nasi klienci sprawdzali swoje umiejętności na różnych stanowiskach pracy.

Pani Ola w wyniku redukcji stanowisk wynikających z sytuacji na rynku pracy straciła w marcu zatrudnienie. Dzięki dużemu zaangażowaniu i determinacji Pani Oli oraz intensywnej współpracy z trenerem pracy odbyła praktyki, które zaowocowały propozycją zatrudnienia.

Od września jest zatrudniona w Drukarni Cyfrowej Comers znajdującej się na warszawskiej Woli. Stanowisko jakie objęła to pomoc biurowa – zajmuje się tam segregowaniem dokumentów oraz przygotowywaniem do wysyłki wyrobów poligraficznych takich jak ulotki, wizytówki, plakaty, torby.  

Pani Ola bardzo chwali sobie atmosferę w pracy, została ciepło przyjęta przez zespół i ma dobry kontakt ze współpracownikami. Jest również bardzo zadowolona z zakresu obowiązków które zostały jej powierzone i są stale rozszerzane.

Nasz zespół stale pracuje nad tym, aby pozostali uczestnicy znaleźli dobre i stabilne miejsca pracy dające im poczucie satysfakcji. Zapewne niedługo będziemy informować o kolejnych zatrudnieniach :-).