Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Z początkiem czerwca Centrum DZWONI w Zgierzu nawiązało współpracę z nowym pracodawcą firmą AMSA, która świadczy profesjonalne usługi utrzymania czystości. Firma poszukiwała pracowników do usług porządkowych w obiektach biurowych.

Trenerzy pracy ustalili terminy próbek pracy dla naszych klientek – pań Iwony, Barbary i Aleksandry, które od wielu lat korzystają ze wsparcia zgierskiego Centrum DZWONI. Odbyte próbki pracy zakończyły się sukcesem – wszystkie panie były skoncentrowane na swoich obowiązkach, utrzymywały dobre tempo pracy i były zaangażowane w powierzone działania. Z początkiem lipca rozpoczęły pracę na stanowisku: pracownik serwisu sprzątającego, a co za tym idzie podpisały umowy o pracę. Nasze klientki pracują w Urzędach Miasta Łodzi dbając o porządek powierzchni biurowych, co ma korzystny wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo pracowników urzędu.

Do zadań powierzonych zatrudnionym panią należy: mycie podłóg, czyszczenie wykładzin, odkurzanie, czyszczenie mebli, opróżnianie koszy na śmieci, dbanie o czystość w pomieszczeniach socjalnych i łazienkach.

Mamy nadzieję, że przy wsparciu trenera pracy wszystkie panie utrzymają zatrudnienie i będą czerpać zadowolenie z wykonywanej pracy.