Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

W sierpniu dzięki efektywnej pracy i zaangażowaniu całego zespołu udało się zatrudnić kolejną osobę.

Pan Mariusz jest naszym nowym uczestnikiem, który rekrutując się do naszego projektu wierzył, że dzięki naszej pomocy uda mu się podjąć zatrudnienie na otwartym rynku pracy.

Odbywając warsztaty praktyczne, a następnie indywidualne zajęcia praktyczne pod okiem trenera szukał swojego miejsca pracy. Nie był do końca przekonanym na jakim stanowisku chciałby podjąć zatrudnienie.

Beneficjent swoją pierwszą pracę w ramach zatrudnienia wspomaganego podjął w połowie sierpnia w firmie sprzątającej na stanowisku pracownika serwisu sprzątającego.

Ta praca okazało się dla Pana Mariusza strzałem w dziesiątkę. Nasz beneficjent dba o czystość terenu zewnętrznego URZĘDU MIASTA ŁODZI przy ulicy Urzędniczej. Swoją pracowitością i radością z wykonywanej pracy motywuje Nas do dalszych działań. Od początku wspieramy Pana Mariusza i staramy się pomagać w każdej napotkanej trudności.

Pan Mariusz w związku z podjęciem zatrudnienia również widzi same plusy: ma możliwość wyjścia z domu, poznania nowych ludzi, zdobycia nowego doświadczenia, a także pozyskania dodatkowych środków finansowych.

Trzymamy kciuki za Pana Mariusza i mamy nadzieję, że przy wsparciu trenera pracy dobrze opanuje zakres wykonywanych czynności na stanowisku pracy, a co za tym idzie utrzyma zatrudnienie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w pracy.

Liczymy na to, że kolejne miesiące będą równie dobre dla pozostałych uczestników naszego Centrum.

Poniżej prezentujemy zdjęcia Pana Mariusza w pracy