Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Listopad obfitował w nowe zatrudnienia przy wsparciu pracowników Centrum DZWONI w Bytomiu.

W gronie osób zatrudnionych znalazł się Pan Paweł. Swoją pierwszą pracę podjął w „Barze pod Dinozaurem” w Sosnowcu, który znajduje się na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego. Wcześniej odbywał tam praktykę zawodową, a jego sumienność i staranność przekonały pracodawcę, aby go zatrudnić.

OH KINO to wyjątkowe miejsce w Mysłowicach – małe, kameralne kino, które odwiedzają okoliczni mieszkańcy. W tym miejscu od niedawna pracę rozpoczęła Pani Justyna. Jako pracownik obsługi widza jest odpowiedzialna między innymi za sprawdzanie biletów czy kontrolę sali przed i po seansie filmowym.

W listopadzie również Pan Rafał podjął pracę. Pracuje on w sklepie Intermarche w Rudzie Śląskiej na stanowisku pomoc sprzedawcy. Do jego obowiązków należy m.in.: wykładanie towaru, sprawdzanie dat przydatności do spożycia, dbanie o czystość w sklepie.

Pan Wojciech rozpoczął pracę w restauracji McDonald’s w Gliwicach. Wcześniej pracował w sklepie, ale poprzednią pracę stracił. Teraz zdobywa nowe doświadczenie na nowym stanowisku.

Wszystkim nowym pracownikom życzymy powodzenia!

Na zdjęciach są w kolejności: Pani Justyna, Pan Rafał, Pan Wojciech.