Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Ruszamy z nowym projektem! Bardzo cieszymy się, że możemy kontynuować wspieranie osób z niepełnosprawnością intelektualną na otwartym rynku pracy. Przed nami intensywny czas warsztatów, praktyk zawodowych i mamy nadzieję nowych zatrudnień J

Pandemiczna sytuacja wciąż nieco utrudnia nasze działania, ale powoduje też jeszcze większa mobilizację i otwieranie się na nowe możliwości.

Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów i oczywiście samych uczestników już możemy pochwalić się pierwszymi, podpisanymi umowami o pracę. Stopniowe odmrażanie sektora gastronomii pozwoliło na zatrudnienie w charakterze pomocy kuchennej Pana Damiana oraz Pani Małgorzaty. Oboje wcześniej posiadali już w tej branży spore doświadczenie. Tym bardziej z dużą radością i pełni optymizmu powoli – przy wsparciu trenerów odnajdują się w nowych miejscach pracy.

Swoje praktyki zawodowe odbywa Pan Marcin, który wykazuje się ogromną motywacją do pracy. Punktualność i dokładność przy wykonywaniu czynności okazały się jego atutami. Dzięki czemu już niebawem podejmie pracę, jako pomoc baristy w jednej z bytomskich cukierni. Gratulujemy! Swoje umiejętności w branży hotelarskiej sprawdza natomiast Pani Kamila. Mamy nadzieję, że również zaowocują kolejnym zatrudnieniem. Za wszystkich mocno trzymamy kciuki!

Nowy projekt, nowe wyzwania, nowe cele. Życzymy sobie dużo wytrwałości, otwartości
i życzliwości pracodawców- a nasi uczestnicy będą udowadniać, że niemożliwe nie istnieje!