Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Zaczynamy rok 2021. Miniony rok wiele zmienił w życiu nas wszystkich. Cenimy kontakty międzyludzkie, walczymy jak nigdy o nasze więzi, relacje. Widać taka nasza natura, że nie doceniamy tego, co mamy, a podejmujemy walkę zaraz po tym, jak zostanie nam to zabrane. Miejmy nadzieję, że rok 2021 ma dla nas dużo lepsze karty i tym razem jesteśmy na lepszej pozycji.
 U nas w Centrum DZWONI obecna sytuacja daje nadzieję na całkiem niezła rozgrywkę. Pan Krzysztof Węgrzynowski, który we wspomnianym już nienajlepszym dla pracowników roku, z powodu pandemii stracił pracę, w styczniu tego roku został zatrudniony na otwartym rynku pracy.
Dziś, kiedy zima pokazuje swoje niewątpliwie zarówno piękne jak i groźne oblicze, możemy czuć się odrobinę bezpieczniej,  ponieważ to właśnie Pan Krzysztof  dba o odśnieżone chodniki w naszym  mieście – DZIĘKUJEMY. Poza tym Centrum DZWONI  pomimo napotykanych murów z powodu nieproszonego gościa – COVID-19 działa prężnie. Monitorujemy, kontaktujemy się z pracodawcami, podsumowujemy rok, wymieniamy się spostrzeżeniami. W nowy rok weszliśmy z nowymi siłami i w możliwie najlepszy sposób mamy zamiar zagrać z pandemia i w sumie nie ma większego znaczenia jakie karty rozda nam ten rok. Przecież i tak nie ma szans na zwolnienie tempa. Będą zatrudnienia, będzie monitoring, ciężka praca i sukcesy… jesteśmy tego pewni, a w razie nieprzewidzianych problemów… zawsze mamy asa w rękawie.