Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Szwajcaria słynie z pysznych serów i czekolady oraz życzliwych ludzi. Nic dziwnego, że firma z którą niedawno nawiązaliśmy współpracę nazwę wzięła od tego niewielkiego, górzystego kraju.
„Szwajcarka” prowadzi stołówki w wielu stołecznych szkołach, instytucjach publicznych i przedsiębiorstwach. Firma świadczy również usługi cateringowe dla żłobków i przedszkoli, oraz obsługuje całą gamę różnych wydarzeń i uroczystości.

W połowie października Pan Mateusz, przy wsparciu trenera, odbył próbkę pracy na stołówce w  jednej z warszawskich szkół podstawowych obsługiwanych przez firmę. Jego zaangażowanie, staranność i determinacja zostały docenione przez szefową kuchni i zaowocowały zatrudnieniem z początkiem listopada.
Teraz, jako pomocnik kucharza, jest odpowiedzialny między innymi za obieranie warzyw, krojenie, dbanie o czystość na kuchni, czyszczenie sprzętów kuchennych, oraz (co jest ulubioną czynnością Pana Mateusza) obsługę elektrycznej obieraczki do ziemniaków i ich oczkowanie.
Nasz klient został przyjęty w nowymi miejscu pracy z duża otwartością i życzliwością, jednocześnie panie z którymi pracuje wymagają od niego dużej samodzielności, dzięki czemu Pan Mateusz każdego dnia poznaje nowe tajniki pracy na kuchni i podnosi swoje kompetencje.
Co ciekawe, Pan Mateusz pracę znalazł na stołówce, w której sam się kiedyś stołował, gdyż jest absolwentem tej szkoły!

Cieszymy się na nową współpracę i trzymamy kciuki za Pana Mateusza!