Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Sezon wakacyjny w pełni, słońce mocno grzeje, letnie upały dają się wszystkim we znaki- zwłaszcza w mieście. Szukając sposobu na miłe spędzenie wakacyjnego popołudnia wpadliśmy na pomysł zorganizowania pikniku na skraju Pola Mokotowskiego. Nasi beneficjenci chętnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie i wspólnie odpoczywaliśmy na kocach rozłożonych pod drzewami popijając kawę i napoje przygotowane przez Starbucks Polska.

Dodatkowo na miejscu wszyscy chętni mieli możliwość zrobienia sobie zdjęcia do CV przez profesjonalnych fotografów i fotografki oraz zdjęć w luźniejszej konwencji, ze swoimi znajomymi oraz kadrą Centrum DZWONI Warszawa. 

Przed piknikiem odwiedziliśmy również nasze klientki i klientów w ich miejscach pracy, aby zrobić im mini sesje podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Niedługo pochwalimy się efektami tej pracy! 

Pogoda dopisała, kawa i gofry były pyszne, wszyscy mieli dużo sposobności do nawiązywania nowych znajomości i odnawiania starych, z czego chętnie korzystali.
Jeszcze raz dziękujemy Starbucks Polska za współpracę, fotografkom i fotografom za piękne zdjęcia oraz wszystkim uczestnikom pikniku, dzięki którym mogliśmy miło spędzić to upalne popołudnie 😊