Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Pomimo pandemii koronawirusa  działania prowadzone przez Centrum Dzwoni w Warszawie nie zwalniają tempa dzięki czemu zatrudnienie w ostatnich miesiącach znalazło kilka osób z niepełnosprawnością.  Nasi klienci podczas warsztatów praktycznych w przedsiębiorstwach wykazują się dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę, co przekłada się na ich pozytywny odbiór ze strony pracodawców i zachęca do nawiązania dłuższej współpracy w formie stałego zatrudnienia.

Za dobry przykład służy firma AmRest Coffee, a dokładnie prowadzona przez nią sieć kawiarni Starbucks w Warszawie, która  cechuje się  otwartością na współpracę z osobami z niepełnosprawnością.
W warszawskich Starbucksach  pracuje już 4 naszych uczestników i nie wykluczone, że  w najbliższym czasie ich liczba wzrośnie.  

W tym tygodniu umowę o pracę na stanowisku pracownika lobby podpisze kolejny nasz klient. Pan Kamil jest bardzo zmotywowany do pracy i zadowolony z warunków jakie zostały mu zaproponowane przez pracodawcę.

Trzymamy kciuki za Pana Kamila i jesteśmy pełni wiary w to, że pozostali nasi Beneficjenci we współpracy z nami również znajdą satysfakcjonujące ich miejsca pracy.