Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

W tym szczególnie trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii koronawirusa staramy się żyć i pracować normalnie przestrzegając odgórnie narzuconych zasad bezpieczeństwa takich jak: noszenie maseczek, częste mycie rąk, utrzymywanie dystansu od rozmówcy, mycie i dezynfekowanie powierzchni dotykowych.

Beneficjenci zgierskiego Centrum Dzwoni nie zwalniają tempa wręcz przeciwnie rzetelnie pracują i wywiązują się ze swoich obowiązków najlepiej jak potrafią.

W miesiącu listopadzie razem z całym zespołem Centrum Dzwoni postanowiliśmy docenić i wybrać spośród  wszystkich osób pracujących „Pracownika miesiąca” . Po wnikliwych naradach postanowiliśmy szczególnie docenić Pana Roberta, który od kilku lat pracuje na stanowisku pracownika sprzątającego. Jego zadaniem jest utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach, a także wokół budynku Urzędu Miasta Łodzi przy ulicy Zachodniej.

Pan Robert wykonuje zadania i czynności pomocnicze dlatego często pomaga w rozładunku środków czystości i układaniu ich w magazynie. Jest osobą odpowiedzialną za utrzymanie sterylności powierzchni z których często korzystają ludzie (blaty, klamki, poręcze). Większą część prac porządkowych wykonuje jednak na świeżym powietrzu. O tej porze roku należy do nich przede wszystkim regularne usuwanie śmieci z trawników, chodników i parkingów, opróżnianie koszy na śmieci, a także grabienie i usuwanie liści.

Pan Robert jest pracowity, wykazuje się dużym zaangażowaniem, dokładnością i sumiennością przy wykonywaniu powierzonych obowiązków. Jest osobą wyjątkowo pozytywnie nastawioną do życia i ludzi, która dostarcza nam dużej dawki energii, a także motywuje do działania.  

Każdy z nas lubi usłyszeć dobre słowo. Szczególnie za dobrze wykonaną pracę. Dlatego podkreślając rangę tego wydarzenia poza ustną pochwałą postanowiliśmy wręczyć Panu Robertowi pamiątkowy dyplom dla najlepszego pracownika.                                                     

Gratulujemy Panu Robertowi i życzymy czerpania przyjemności z wykonywanej pracy.