Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Z początkiem sierpnia dzięki intensywnej pracy zgierskiego Centrum DZWONI udało się zatrudnić kolejną osobę na otwartym rynku pracy. Tą osobą jest Pani Małgorzata, która dzięki swojej sumienności i zaangażowaniu w wykonywanie powierzonych obowiązków przekonała pracodawcę do jej zatrudnienia.

Pani Małgorzata podjęła pracę w łódzkim hostelu na stanowisku pokojowa. Do jej obowiązków należy zmiana pościeli, utrzymanie czystości w pokojach, łazienkach i korytarzach hotelowych. To jej pierwsza praca na takim stanowisku dlatego jest bardzo wdzięczna za wsparcie wszystkich pracowników Centrum DZWONI w Zgierzu, którzy w każdej napotkanej trudności starają się pomóc.

Pani Małgorzata jest zadowolona z uzyskanego zatrudnienia. W pracy docenia przyjazną atmosferę. Współpracownicy natomiast dostosowują zakres i intensywność prac do jej możliwości co pozytywnie wpływa na jej samorealizację.

W tej sytuacji trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że Pani Małgorzata przy wsparciu ze strony trenera pracy, który wspiera Ją w wykonywaniu działań zgodnie z oczekiwaniami pracodawcy, utrzyma zatrudnienie i będzie czerpać radość z wykonywanej pracy.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia Pani Małgorzaty w pracy:

m-kolodziejczak-1 m-kolodziejczak-2

Pracownicy Centrum DZWONI w Zgierzu