Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Bez wątpienia tegoroczne zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą inne niż w poprzednich latach. Z powodu pandemii COVID-19 wszyscy jesteśmy zobowiązani do przestrzegania zaostrzonych zasad bezpieczeństwa.

Pomimo obowiązywania ograniczeń nadal możemy cieszyć się tym wyjątkowym czasem i nie musimy zupełnie rezygnować ze świętowania.

Zdrowy rozsądek, troska o zdrowie swoje i innych, a także zalecenie Ministerstwa Zdrowia skłaniają nas do rezygnacji  ze spotkań w szerszym gronie. Dlatego też aby zmniejszyć ryzyko ewentualnego zakażenia byliśmy zmuszeni zrezygnować z naszej corocznej tradycji spotkań przy świątecznym stole w gronie osób pracujących.

 W tym trudnym dla Nas czasie postanowiliśmy podtrzymać tradycję wręczania kartek świątecznych. Dlatego wszyscy pracownicy zgierskiego Centrum mocno zaangażowali się w akcję wykonania tradycyjnych, papierowych kartek świątecznych i składania sobie życzeń. Akcji tej towarzyszyło przekonanie, że najpiękniejsze życzenia to takie które są szczere, stworzone samodzielnie i napisane od serca.

Skorzystaliśmy z możliwości spotkania się z każdym z osobna aby przez chwile porozmawiać, złożyć sobie życzenia i wręczyć pamiątkową „Kartkę Bożonarodzeniową”.

Kartki trafiły do wszystkich beneficjentów naszego Centrum z nadzieją, że przyniosą im radość i wywołają uśmiech na twarzach przed zbliżającymi się Świętami.