Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

W środę w gościnnych progach Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbyła się uroczysta Gala Ambasador Zatrudnienia Wspomaganego.
To wyróżnienie przyznawane jest przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w całym kraju za przełamywanie barier i wyznaczanie nowej jakości w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Na Podkarpaciu zaszczytnym tytułem Ambasadora Zatrudnienia Wspomaganego uhonorowano dziewięć (spośród ponad 100) firm współpracujących z jarosławskim Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (Centrum DZWONI):

Res-Gastro Sp.z o.o.S.K.z siedzibą w Kolbuszowej
Usługi Budowlane Waldemar Burek w Giedlarowej
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. w Rzeszowie z siedzibą w Chmielniku
„PANORAMA” w Jarosławiu
Restauracja „Stara Piekarnia” w Jarosławiu
Firma Handlowa „KS” w Jarosławiu
AGRIMPEX Sp.z o.o. w Jarosławiu
MEGA Delikatesy Centrum w Jarosławiu
de PM Sp. z o.o. w Roźwienicy

Ambasadorom GRATULUJEMY !!!

Uczestnicy spotkania wysłuchali także prelekcji eksperta rynku pracy Adama Hadława z Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych – o korzyściach wynikających z zatrudniania osób niepełnosprawnych. Dla nagrodzonych z mini recitalem wystąpiła utalentowana flecistka Izabela Dobrowolska – uczennica Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu. A całość wydarzenia poprowadziła dziennikarka Bernadeta Szczypta z Radia Rzeszów.

Wszystkim Gościom dziękujemy za udział w wydarzeniu.

DSC01481 DSC01458 DSC01430 DSC01388 DSC01369 DSC01277