Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Z wielką przyjemnością rozpoczęliśmy rekrutację do kolejnej edycji projektu „Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie – Centrum DZWONI IV”. Zapraszamy wszystkie osoby z niepełnosprawnością zainteresowane podjęciem zatrudnienia. Na zgłoszenia do udziału w projekcie czekamy telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie zgierskiego Centrum DZWONI.

Staramy się ze wszystkich sił motywować naszych klientów i ułatwiać im zrobienie pierwszego kroku na ścieżce zatrudnienia wspomaganego. Korzyści płynące z udziału w projekcie to zdobycie nowych kwalifikacji i kompetencji wymaganych na rynku pracy, praktyczne doświadczenie zawodowe, a także możliwość podjęcia zatrudnienia na otwartym rynku pracy.

Chcesz poznać ciekawych ludzi, zdobyć doświadczenie w pracy i zrobić krok do przodu w drodze do samodzielnego życia teraz jest najlepszy moment aby do Nas dołączyć! Wykorzystaj swoją szansę – weź udział w projekcie!

Czekamy na nowe wyzwania i wierzymy, że swoimi działaniami pozytywnie zmienimy sytuację niepełnosprawnych mieszkańców naszego regionu na rynku pracy.