Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, czas pełen uroku, pojednania i  wzajemnego szacunku. Czas, który skłania do zadumy i refleksji, czas kiedy chętniej wyciągamy do siebie przyjazne i pomocne dłonie. Czas, który spędzamy w gronie najbliższych.
Nasze Centrum w Zgierzu też miało taki szczególny dzień. Gościliśmy u siebie zarówno naszych uczestników jak i niektórych rodziców. Był to dla naszej grupy bardzo ważny czas. Spotkały się osoby, które współpracują z Centrum Dzwoni już od dawna oraz osoby które niedawno rozpoczęły swoją przygodę z nami. Ta integracja przy świątecznym stole osób w podobnej sytuacji zawodowej pokazała, że przy wsparciu specjalistów z Centrum Dzwoni w Zgierzu można osiągnąć niezależność finansową dzięki pracy. Wszyscy byliśmy zadowoleni, że może spotkać się w tak licznym gronie. Rodzice wymieniali się między sobą doświadczeniami, uczestnicy opowiadali o swoich planach, pracy, żartowali, wspominali miłe chwile. Było dużo gwaru i śmiechu. Przy  pięknych polskich kolędach składaliśmy sobie życzenia świąteczne przepełnione życzliwością, ciepłem,  nadzieją i wiarą w przyszłość.
To spotkanie pokazało nam, że jesteśmy dla siebie ważni. Lubimy przebywać ze sobą i tworzymy piękną wspólnotę życzliwych ludzi.