Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Bardzo cieszymy się, gdy możemy przekazywać tak dobre wiadomości. W ostatnich kilku tygodniach przy wsparciu Centrum DZWONI w Bytomiu pracę podjęło aż 7 osób!

  1. Oktawia znalazła zatrudnienie w firmie projektującej meble, jako pomoc biurowa. Na tym samym stanowisku pracuje też p. Magda, której pracodawcą został zaprzyjaźniony z nami od kilku lat producent opakowań z tektury.  

Rozpoczęliśmy współpracę  z jednym z bytomskich przedszkoli. Tam, szybko z dobrej strony dał się poznać p. Michał i pracuje na stanowisku pomocy kuchennej. 

Pomocą sprzedawcy został w jednym ze sklepów p. Paweł. Natomiast najlepszą pizzę w Bytomiu można zjeść  dzięki p. Wojtkowi, który pracuje jako pomoc kuchenna. W gastronomii swoje kolejne doświadczenie zdobywa  p. Wojciech.  W jednej z wegetariańskich restauracji zajmuje się obsługą zamówień cateringowych.  P. Michał, który początkowo myślał o pracy na kuchni, podczas próbek pracy świetnie odnalazł się, jako pracownik magazynu. Podpisał umowę i tym samym rozpoczął swoją pierwszą w życiu pracę.

Bardzo cieszy nas zaangażowanie i ogromna motywacja do pracy naszych uczestników. Tak duża liczba zatrudnień świadczy także o sporej otwartości na osoby z niepełnosprawnością pracodawców ze Śląska. Za wszystkich mocno trzymamy kciuki i życzymy powiedzenia!