Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Pan Artur jest nowym uczestnikiem naszego projektu, który przez ostatnie 10 lat po skończonej edukacji nigdzie nie pracował. Podejmując różne próby znalezienia pracy był przekonany, że nie ma szans na samodzielne znalezienie zatrudnienia. Mimo to nie poddawał się i szukał pomocy w tym zakresie.

Pewnego dnia dostał kontakt do Centrum DZWONI w Zgierzu i od tego wszystko się zaczęło …  Odbywając warsztaty grupowe był aktywnym uczestnikiem i nie krył zadowolenia z przyswojenia wiedzy dotyczącej poruszania się po rynku pracy.  Po odbyciu warsztatów teoretycznych i praktycznych rozpoczął indywidualne zajęcia praktyczne w firmie SODEXO na jednej ze stołówek pracowniczych.          

Odbywając praktyki na stanowisku pracownik zmywający Pan Artur od razu przekonał do siebie pracodawcę rzetelnie pracując i dobrze radząc sobie z powierzonymi obowiązkami. Nasz beneficjent był zadowolony z atmosfery panującej w środowisku pracowniczym, a także z czynności które wykonywał.

Trzymamy kciuki za Pana Artura, który spełnił swoje marzenie o podjęciu aktywizacji zawodowej, a co za tym idzie podpisał swoją pierwszą umowę o pracę aby przy wsparciu trenera utrzymał zatrudnienie.