Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Czerwiec to piękny miesiąc. To czas gdy w przyrodzie zachodzi tyle ciekawych zjawisk. Okazało się, że jest to też miesiąc zmian w życiu Pana Grzegorza.
Z początkiem czerwca klient Centrum DZWONI w Zgierzu podpisał umowę o pracę na stanowisku pracownika kuchni w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym.
Pełni bardzo ważną funkcję. Dzięki jego pracy zespół kucharzy ma ułatwione wykonywanie zadań zawodowych. Pan Grzegorz przyjmuje dostawy: pieczywa, warzyw, nabiału, mięsa itp. Do jego zadań należy również obróbka warzyw, owoców, zmywanie profesjonalnej zastawy kuchennej, utrzymanie porządku w magazynie z artykułami spożywczymi, obsługa tzw. parownicy. Ze wszystkich czynności najbardziej polubił obieranie ziemniaków. Wykazuje dużą dokładność
i cierpliwość przy wykonywaniu tej czynności. Współpracuje z kucharzami oraz dostawcami. Lubi pracę w kuchni bo uważa, że nie można się tu nudzić. Ciągle coś jest do zrobienia.

Wszyscy specjaliści Centrum Dzwoni w Zgierzu mają nadzieję, że Pan Grzegorz będzie długo pracował w tym miejscu . Będziemy wspierać naszego uczestnika i mocno trzymać za niego kciuki.