Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

W ramach cyklicznego spotkania grupowego klienci Centrum DZWONI w Zgierzu wraz z uczestnikami zgierskiej BAZY w zakresie działań animacyjnych wybrali się wspólnie na wycieczkę do Dinoparku w Porcie Łódź.

Mieliśmy okazję spełnić marzenie o zobaczeniu dinozaura – wiek marzących nie ma znaczenia! Główną atrakcją Dinoparku są figury dinozaurów w naturalnej skali, z prawdziwymi kolorami, wykonane z wielką dbałością o szczegóły, wkomponowane w pięknie ukształtowany teren. Przenieśliśmy się do czasów, w których żyły ogromne, prehistoryczne gady. Mogliśmy zobaczyć jak ruszają się, usłyszeć jak ryczą i poczuć jak oddychają dinozaury.  Dinopark to połączenie rozrywki z wiedzą na temat okresu prehistorii i żyjących wtedy zwierząt. Tutaj misją jest odkrywanie, wyrażanie siebie, nauka i dobra zabawa z wyjątkową wystawą Dinoworld.

Czas spędzony na terenie Dinoparku dostarczył Nam wielu miłych wrażeń i emocji. W drodze powrotnej pomimo zmęczenia wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor. Zabawa w Dinoparku była doskonała, a wrażenia z prawdziwej przygody na długi czas pozostaną w naszej pamięci.