Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Pani Agnieszka do Centrum DZWONI w Warszawie trafiła niecałe dwa lata temu. Dała się poznać jako osoba zaangażowana, zmotywowana do podjęcia pracy, ale bez pomysłu na swoją zawodową przyszłość. Marzyła jednak o zdobyciu pracy – a trenerzy pracy z Centrum DZWONI pomogli Pani Agnieszce te marzenie spełnić.

Podczas próbek pracy i praktyk zawodowych Pani Agnieszka pokazała jak dobrze potrafi wykonywać obowiązki na stanowiskach pracy. Najlepiej radziła sobie podczas sprzątania. Jest bardzo dokładna, zna się na tej pracy, gdyż jak mówi „Przecież to proste, w domu też sprzątam”. Kiedy pojawiło się wolne stanowisku pracy w firmie sprzątającej, bez wahania zaproponowaliśmy tę pracę Pani Agnieszce. W firmie sprzątającej przepracowała równy rok. W tym czasie nawiązała relacje ze współpracownikami, stała się bardziej pewna siebie, a zadania na stanowisku pracy były wykonywane na coraz wyższym poziomie.

Po upływie roku Pani Agnieszka zdecydowała się na zmiany, dobre zmiany! Pani Agnieszka postanowiła znaleźć podobne zajęcie, ale bliżej miejsca zamieszkania. Udało się nawiązać kontakt z inną firmą sprzątającą i od trzech miesięcy Pani Agnieszka pracuje w jednym z Warszawskich szpitali. Zmiana okazała się trafna, nie tylko ze względu na bliższy dojazd do miejsca pracy, ale także ze względu na fakt, że Pani Agnieszka pracuje w parze. To dodało jej skrzydeł. Nawiązała świetny kontakt z nową koleżanką z pracy i wspólnie świetnie wykonują swoje obowiązki. Po upływie trzech miesięcy, pracodawca zaproponował Pani Agnieszce przedłużenie umowy o pracę, a co najważniejsze – dostała obiecaną podwyżkę wynagrodzenia!

Zmiany są dobre, a najlepsze te przemyślane.