Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Zmiana pracy bywa trudna. Nawet wtedy, kiedy nie do końca jesteśmy zadowoleni z tego, co aktualnie robimy. Stała praca, znajome miejsce dają nam poczucie bezpieczeństwa.

W takiej sytuacji znalazł się Pan Kamil klient Centrum Dzwoni w Zgierzu, który kolejny rok z rzędu pracował w tej samej firmie. Przestał być zadowolony z tego, co dzieje się w jego życiu zawodowym, ponieważ był zmęczony powtarzalnością wykonywanych obowiązków na zajmowanym stanowisku. Pan Kamil po wcześniejszej konsultacji ze specjalistami naszego Centrum podjął decyzję o zmianie wykonywanej pracy. Naszemu klientowi w zmianie pracy nie chodziło o to, żeby było lepiej, ale o to, żeby było inaczej. Widoczna u Pana Kamila determinacja i chęć robienia czegoś nowego okazała się dla pracowników zgierskiego Centrum motywacją i siłą napędową do działania w poszukiwaniu nowego miejsca pracy.

Udało się! W połowie grudnia Pan Kamil rozpoczął pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie świadczącej usługi porządkowe na terenie łódzkiej IKEA.

Życzymy Panu Kamilowi, aby ta nowa droga zawodowa zmieniła jego życie i zaowocowała przedłużeniem umowy, za co wszyscy mocno trzymamy kciuki!