Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Pani Ania od dłuższego czasu jest beneficjentką zgierskiego CENTRUM DZWONI. Zatrudniona jest w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisku pracownika serwisu sprzątającego w jednym z łódzkich urzędów.

Od czerwca zaistniała potrzeba oddelegowania Pani Ani do pracy na teren innego urzędu co spowodowało zmianę dotychczasowego miejsca pracy przez okres 3 miesięcy. Ta sytuacja była dla Pani Ani stresująca. Wymagała zwiększenia wsparcia ze strony trenera pracy, którego zadaniem była pomoc w przezwyciężeniu napotkanych trudności w nowym środowisku pracy. Pani Ania swoją pracowitością motywuje nas do działania. Od początku wspieramy ją na każdym kroku i staramy się pomagać. Wierzymy, że w przypadku Pani Ani zmiana miejsca pracy okaże się siła napędową do działania, a wszystkie napotykane wyzwania przy odpowiednim wsparciu będą na bieżąco realizowane.                      

Trzymamy kciuki! Jesteśmy przekonani, że sumienność i chęć angażowania się w nowe zadania pozwolą naszej beneficjentce na utrzymanie zajmowanego stanowiska pracy.