Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - Centrum DZWONI

Za nami VII edycja Targów Pracy Powiatu Zgierskiego, organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy. Targi odbyły się 19 września w Profesjonalnej Szkole Policealnej Kwalifikacji Zawodowych dla Dorosłych w Zgierzu przy ul. 3 Maja 46.

Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentowało prawie 40 wystawców. Swoje oferty zaprezentowali między innymi: Fabryka Rajstop ADRIAN, firma Alles, Dino, Żabka, ABB, Agencja Pracy Tymczasowej, Fundacja Aktywizacja Zawodowa i wiele innych.

Jak co roku na tegorocznych targach również nie mogło zabraknąć pracowników Centrum DZWONI w Zgierzu, którzy zapraszali zainteresowanych do stoiska promocyjnego. Na stoisku dyżurowali trener pracy i doradca zawodowy. Rozdawali ulotki, a także odpowiadali na wszystkie pytania zarówno osób niepełnosprawnych, jak i rodziców, opiekunów, a także pracodawców którzy chcieliby nawiązać współpracę z Centrum Dzwoni w Zgierzu.

Mamy nadzieję, że tegoroczne targi okażą się owocne zarówno dla osób poszukujących pracy jak i dla pracodawców. Liczymy na to, że jak co roku podejmiemy współpracę z kolejnymi pracodawcami zainteresowanymi zatrudnieniem osób z niepełnosprawnością.